Kombe VW T2

Shitet nga: Kushtrimi 20 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi dizel viti 1989 regjistrim edhe 11muj bej edhe ndrrim per mashu ne tel 044191771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim