Kombe VW T2

Shitet nga: Kushtrim 21 Shk 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi dizel viti 1989 bejm edhe ndrri regjistri 11muj per ma shum info 044191771 viber +37745965554
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim