Kombe VW T2 1.9 dizel

Shitet nga: kombi T2 21 Shk 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet urgjent kombi T2 ne gjendje te mir teknike ,bej ndrrim edhe me mercedes 190 diizel,pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim