Kombe VW T2 dizel

Shitet nga: Kombi 30 Dhj 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi t2 1.9 dizell edhe 11 muj regjistrim ne gjendje Te regullt poashtu ndrrim I mundshem me bmw golf 2 opel corsa opell vektra Numrat kontaktues 049716665 dhe 044930974
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim