Kombe VW T3 dizel -92

Shitet nga: Gashi 03 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 499 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
T 3 1.9.Dizel.Viti.21.10.92.Regj.29.04.2016.Ne Aksoin.Qmimi i Fundi Me Pare 1500.Euro.Me Ndrrime 1800.Euro. Ndrrime opel edhe golf edhe bmw edhe ford edhe jetta edhe mercedes nr.044612843.Nr.049398181.Welcome.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim