Kombe VW T3 dizel

Shitet nga: Mentor Gashi 05 Tet 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 499 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
t 3 1.9.Kombi Furgon 4 Dyer.Regj.29.04.2016 Viti.21.10.1992. Qmimi i Fundi.1500.Euro.Me Pare.Me Ndrrime.1800.Euro.Nr.049398181.Ndrrime Me Golf Bmw edhe Ford edhe Jetta edheOpel edhe Mercedes Audi edhe Passat Welcome Ne Llapushnik 25 km per Pr..Mentor nr.044612843.Nr.049398181.Welcome.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim