Kombe VW T4

Shitet nga: Ramadan 25 Sht 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1.9 turbo diesel
Ne gjendje super t mir
Dy airbag
Me dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim