Kombe VW T4

Shitet nga: Halil 20 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin ne gjendje te shkelqyshme 1.9 dizell regjistrim deri ne mujin e 10 me 8 +1 ULSE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim