Kombe VW T4 2.4 dizel

Shitet nga: Beni 19 Sht 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Furgon I. Regjistruar deri 26. 02. 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim