Kombe VW T4 dizel -99

Shitet nga: mirsim behrami 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi t4 i sapo ardhur nga gjermania
kaishat dhëmzor të dyt të ri

044 912 048 edhe në viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim