Kombe VW T4 dizel

Shitet nga: Kombi 13 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi ka centrall hidrolik gomat e mira te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim