Kombe VW T5 1.9 TDI -03

Shitet nga: Fadili 20 Sht 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET VW T5 1.9 TDI I REGJISTRUAR NE RKS NE GJENDJE SHUM TE MIRE. PER ME SHUM INFO, 044 259 715.** TAG: Audi A 2, Audi A 3, Audi A 4, A1, A2, A3, A4, BMW 1, BMW 3, BMW 5, Passat, Golf 4, Golf 5, Golf 6, Peugeot, Ford, Citroen, Smart, Mercedes A cllas, B cllas, C cllas, CDI Automatik, Reno, Renault, Clio, Megane, Astra, Opel, Honda, Suzuki, Yamaha, Aprilia, Piaggio, R1, R6...,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim