Kombe VW T5 dizel -05

Shitet nga: T 5 17 Tet 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi duplo kabin t 5 dizel 2.5 me klim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim