Kombi 2.4 dizel

Shitet nga: Auto Salloni Shala 29 Gsh 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kombin 2.4 dizel i regjistruar ngjendje tmir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim