Kombi 2.5 TDI 1998

Shitet nga: Valdet 14 Shk 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi xhamat elektronik centrall etj ne gjendje shum te mir me servis te krym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim