Kombi-Dizell-1,9 viti 2002

Shitet nga: @@@@ 26 Nën 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes reno kango 1,9 dizel 2002 me regjistrim ne gjendje shum te mir pune dhe eshte teper ekonomik shpenzimet e vogla bajm ndrrim per ma shum ifo ne tel viber-044-506-986 ipko 049-144-665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim