Kombi Peugeot Boxer 2.2 HDI

Shitet nga: Veton 09 Jan 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi Peugeot Boxer 2.2 HDI. Viti I prodhimit 2005. I ardhur nga Zvicrra. Regjistrimi i pare ne Kosove. Ka regjistrim deri ne Qershor 2016. Ne gjendje shume te mire. Gjamat elektronik, pasqyret elektronike, mbyllje qendrore. Goma te dimrit te reja. Eshte ne emer te Firmes me TVSH.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim