Kombi T2

Shitet nga: Shaban Cakolli 27 Sht 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi 1.6 Dizel 8+1 rigjistrimi deri me 03.09.2016
cmim i padskutushum 1000 Euro Ngjyra e portokallt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim