Kombi T4 -99

Shitet nga: mirsim behrami 28 Shk 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shesim kombi t4
është shum rujtun
motori 2.5 TDI
goma e reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim