Kombi T4 2.5 TDI viti 2000

Shitet nga: xoni 25 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioneta Dupell Kabin viti 2000 2.5TDI Ne Gjendje te Rregullt Te Gjitha serviset e kryera, Karrikat me Rrym +Mramta. Gomat epara te reja Prekolica Alumin Radio me CD. Ne RKS deri ne mujin 10-t. Per me shum info n'tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim