Kombi T4

Shitet nga: Florim 08 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet t4 2.4 dizell.
Viti 1986
11muj regjistrim
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim