Kombi VW LT

Shitet nga: Berati 20 Shk 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi VW LT. Viti i Prodhimit 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim