Kombi VW T 4

Shitet nga: Gani 11 Gsh 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi T 4 ose ndrrohet me pikap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim