Kombi VW T5

Shitet nga: Enis 01 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin T5 ne gjendje te perkryer me karrigat i ka ilkur kombi ka nje gjendje shum te mir si jasht ashtu edhe mrena km i ka me liber servisit per me shum kontaktoni ne nr qe shihni ne ekran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim