Kombi esht i qlajmrum

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Enver 08 Nën 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 250 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi esht i qlajmrum. Bojm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim