Kombi t4

Shitet nga: mirsim behrami 11 Nën 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi t4
2.5 tdi
serviset komplet te ndrruera
kaishin dhëmzor të ri
kaishin e altenatorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim