Kombi t4

Shitet nga: misim behrami 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi t4
ka airbag
ka doganën e paguar
ne gjendje shumë të mir
i ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim