Kombi t4

Shitet nga: Bess 02 Jan 01:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi t4 2.4 motorri 97 ne gjendje te mir teknike regjistrim deri ne maj etj etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim