Kombi

Shitet nga: Sami Bislimi 15 Shk 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte ne gjendje te rregullt

Dhe ka regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim