Kombin mercedes 308 dizel -94

Shitet nga: xxxxxxx 24 Pri 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin 308 dizel 1994 RKS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim