Kran Kamion Transport

Shitet nga: Qazaa 24 Jan 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Punojm pun,transporte te ndryshme ngarkim dhe shkarikim ashtu si shihet ne Foto ne menyr profesionale, ,ju mirpresim..o44318908, 049821921
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim