Krani korpa

Shitet nga: Jeton 03 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet korpa 13 Metra lartesi
Viti 2001 I ardhur nga Anglia
044-443-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim