Kryejme pun me bager kamjon

Shitet nga: halil 29 Shk 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
bejme prishjen e. shtepive hapjen e podrumave hapjen e kanaleve bartjen e zhavorit etjj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim