Kryejme te gjitha punet me bagera kamjona

Shitet nga: halil 27 Mar 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kryejme te gjitha punet me bagera kamjona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim