LT Kamionet WV 2001 dizell rks

Shitet nga: LT 13 Jan 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamionet LT 2001 ne gjendje shum te mire goma te reja me regjistrim rks.

Kapaciteti i motorrit në cm3 - 2799
Pesha e automjetit 2344 pesha e lejuar së ngarkeses 2256 dhe fuqi pesha e ngarkeses 4600 -
Numri i ulseve -6
Numri i shpejtsive - 5
Hargjime ekonomike në maksimalisht 7l/100km
Aksi mbrapa me double-( dupllak )
ME SERVIS 2015
Per informata me te hollesishme +37744823102
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim