LT35 DISEEL NE GJENDJE PUNE SHUM TE MIR

Shitet nga: prishtinalia 12 Jan 03:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes ose ndrroj lt 35 dieseel viti 86 i regjistruar deri ne majin e 7 ,2016,osht ne gjendje shum te mir ,, ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim