LT35 dizel

Shitet nga: lt 28 Jan 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes LT 35 2.4 dizel gjendje te mir teknike me rigjistrim te skadum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim