Liebher 902

Shitet nga: Lumi 01 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin liebher 902 viti 1992 ne gjendje shum te mir per me shum info kontakto 044 610 011 049 610 011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim