Liebherr 900A

Shitet nga: xxx 11 Nën 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri Liebherrr 900A. Viti 1996 , Motorri eshte me MAGIRUS (me Ajer) bageri eshte ne gjendje te shkelqyeshme. Per qdo info na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim