Liebherr.902

Shitet nga: Ardian 13 Jan 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
liebherr.902.ne.gjendje.te.mir.teknike.po.ashtu.edhe.optike.info.kontakt.viber.+37744995652
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim