Lug per bager

Shitet nga: ARBER 21 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Lug me klip per bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim