Lugen 1 metershe

Shitet nga: halil 13 Shk 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim