MAN 19 332

Shitet nga: Auto Salloni "Omeri" 14 Maj 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet MAN 19 332
2 AKS
REGJISTRIM 10 MUAJ
GOMA TE REJA
INTERKULLER
ORIGINAL KIPPER
ME NII FJAL OSHT TIP TOP I GATSHUM PER PUN
NE GJENDJE SHUM TE MIR
PER ME SHUM INFO:
044-287-209
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim