MAN 19.403

Shitet nga: Sovran 17 Nën 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Man 19.403 viti 1997 eshte ne gjendje te rregullt bojm ndrrim edhe me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim