MAN TG18.460 -04

Shitet nga: Loni 22 Nën 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES MAN TGA 18.460 VITI 2004 NE GJENDJE TE RREULLT KLIM,ABS.ROTARDER,INTARDERT ULSE ME NXEMJE full EKSTRA etj Tel VIBER +37744 650 573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim