MAN TGA 18 480 AUTOMATIK

Shitet nga: JAKUP 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamion me rimorkio viti i prodhimit 2003\2006 ,nderruesi i shpejtesive automatik,regjistrim deri ne gusht...
per me shum informata kontaktoni tel
044 296 577 044 719 696
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim