Prekolica per man me hybebin

Shitet nga: Amir rrustemi 03 Pri 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 10-163
Prokolica eshte i viti 2000 ne gjendje te mir me hybebin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim