man 19463

Shitet nga: man 05 Qer 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 27-463
shitet man 463 vit1998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim