Man 8-150 me kran

Shitet nga: Arsimi 23 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 8-150
Shes manin shum te rujtun ne gjendje te mier teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim