Kamion kiper

Shitet nga: Amir rrustemi 04 Pri 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 8-163
Mani ne gjendje te mir kiper dogan te pagune gumat e mira ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim